Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shoshari - Kam Dy Mrekulli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Do t'i sjell si atëherë
Trëndafila plot me erë
Si atë ditën e parë
Moj princesha në përrallë

Pa ty kjo jetë nuk ka vlerë
Nuk ka lule plot me erë
Nuk ka diell, s'ka pranverë
Në krah të paça përherë

Refren :

Sot i kam dy mrekulli
Kam një djalë të kam dhe ty
I kam si këta dy sy
Bekomi o perëndi

Strofat 02)

Qëndro pranë këtu me mua
Të kam ty, gjithë botën dua
Dashuri që kurrë s'u shua
Si uji që rrjedh në krua

Të kam ty edhe një djal'
Sy e shpirt mbushur me mall
Me ju zemra m'u bë mal
Përëndi të qofsha falë
Andi Shoshari
Publikimi: 25/06/2022
Teksti: Andi Shoshari
Orkestrimi: Bledi Telha
Video Produksioni: Cinefocus GT
Muzik: Marsel Shushari


Andi Shoshari - Kam Dy Mrekulli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Dy Mrekulli".
3. Video është e këngës "Kam Dy Mrekulli", por nuk këndohet nga Andi Shoshari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Shoshari:


Komente 0