A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Andi Stafuka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  7
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Andi Stafuka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Jeta e tij ka rrjedhur mes tingujve të muzikës që në vogëli, ka ndjekur Liceun Artistik për kanto dhe së fundmi në akademinë e arteve, po për kanto, profili tenor. Ka ndjekur Akademinë e Arteve dhe sipas tij, Talent Show janë formula më e mirë për të arritur objektivin që i ka vënë vetes. Në vitin 2012, Andi Stafuka merr pjesë në X Factor Albania 2. Në Maj 2012, Andi Stafuka merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Thesar I Cmuar". Në vitin 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Loni Gashi

Stenaldo Mëhilli

Sardi Strugaj

Noga

Shpresim Ahmeti

Bruno

Gussi

Adriano Rama

Egzon Pireci

Yll Limani


Tags: Andi Stafuka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019