Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Stafuka - Te Huaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

(Verse 1)
S’mendoja Kurre, se do vinte kjo dite
Ti e huaj per mua un i huaj per ty
Te desha ty se endrra ishe ti
Vone e kuptova per ty nuk ish dashuri

(Pre Chorus)
Te t’harroj jo te lehte se kam
ti nje bote more pas
dhe ike larg

(Chorus)
E di harrove ti mallkove gjithcka
ne kohen kur ne s’ishim te ndare
nje dite ne nuk rrinim pa u pare

Pse Ti’ harrove cdo fjale e shikim
per mua sot je nje zhgenjim
nje plage i le shpirtit tim

“Ishe Ti”

(Verse 2)
S’mendoja Kurre, se do vinte kjo dite
Ti e huaj per mua un i huaj per ty

(Pre Chorus)
Te t’harroj jo te lehte se kam
ti nje bote more pas
dhe ike larg

(Chorus)
E di harrove ti mallkove gjithcka
ne kohen kur ne s’ishim te ndare
nje dite ne nuk rrinim pa u pare

Pse Ti’ harrove cdo fjale e shikim
per mua sot je nje zhgenjim
nje plage i le shpirtit tim

(Bridge)
Ishe ti Gjithe bota per mua
dhe papritu ne tani u bem te huaj

“PSE TI?? TE HUAJ”

(Chorus)
E di harrove ti mallkove gjithcka
ne kohen kur ne s’ishim te ndare
nje dite ne nuk rrinim…

Pse Ti harrove cdo fjale e shikim
per mua sot je nje zhgenjim
nje plage i le shpirtit tim


Ky tekst u dërgua nga Kenga Magjike 2018Andi Stafuka
Publikimi: 14/10/2018
Festivali: Kënga Magjike 2018
Muzika: Lambert Jorganxhi
Teksti: Zhuliana Jorganxhi
Produksioni: Sergio HD


Andi Stafuka - Te Huaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Huaj".
3. Video është e këngës "Te Huaj", por nuk këndohet nga Andi Stafuka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Stafuka:


Komente 0