Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Stafuka - Sa Te Du (Feat. Enis Keta & Fatjon Ndini)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa te du, sa te du
Ti dashni je per mu
Sa, sa, sa, sa te du
Se pa ty kjo zemer vun

...

[Andi]
Hajde sonte kcena bashk
Me syt e tu un n dashni rash
Un per ty po kendoj
Shpirt e zemer ti dhuroj

[Enis]
Se pa ty nuk mundem dot
1 perqafim, 1 puthje sot
Dites time i jep kuptim
Dashniiiii...

Sa te du, sa te du
Ti dashni je per mu
Sa, sa, sa, sa te du
Se pa ty kjo zemer vun

[Andi]
Te ti them dy fjal
Zemren ma ke mar
A e din ti vall?
Seee...

[Enis]
Se pa ty nuk mundem dot
1 perqafim, 1 puthje sot
Dites time i jep kuptim
Dashniii

Ref: 2X
Sa te du, sa te du
Ti dashni je per mu
Sa, sa, sa, sa te du
Se pa ty kjo zemer vun


Ky tekst u dërgua nga InaaAndi Stafuka
Featuring: Enis Keta
Publikimi: 24/05/2019


Andi Stafuka - Sa Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Te Du".
3. Video është e këngës "Sa Te Du", por nuk këndohet nga Andi Stafuka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Stafuka:


Komente 0