Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Stafuka - Shpirti Dehet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Vetëm ti të më ndryshojë
dhe pse unë njësoj vazhdoj
dhe pse shpirtin ti ma ke fal
dhe vazhdon të më kërkosh
Faj kam vetëm të më mendosh
dhe pse shpirtin ti ma ke fal

Ref.
Eci rrugës, shpirti dehet për ty rrugës
Se mendoj për ty, për ata dy sy
Kur eci rrugës, shpirti dehet për ty rrugës
Se mendoj për ty, për ata dy sy

Sa pak të desha, ti më thoje
Pse më bën të dua prap
Me gabime, të lëndova
Dhe në sy t'i them asaj
Jooo, ku mbetën fjalët
Pooo, kur zemra nalet
Aaaa aaaa

Ref.
Eci rrugës, shpirti dehet për ty rrugës
Se mendoj për ty, për ata dy sy
Kur eci rrugës, shpirti dehet për ty rrugës
Se mendoj për ty, për ata dy sy

Eci rrugës, shpirti dehet për ty rrugës
Sa mendoj për ty, për ata dy sy
Andi Stafuka
Publikimi: 01/02/2020
Festivali: Jehó 2020


Andi Stafuka - Shpirti Dehet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Dehet".
3. Video është e këngës "Shpirti Dehet", por nuk këndohet nga Andi Stafuka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Stafuka:


Komente 0