Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Xhakola - Fjala E Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  32

Sa shpejt po largohesh
Cfare do mbahen mend
Fjale qe peshohen
Do te mbeten pa u thene
Ti e ke vendosur
Tani e besoj
Une e besoj
Po nuk e pranoj

Ti je ajo
Je vetem ti
Ti imazhi I pare ne cdo zgjim
Ti je ajo
Je ajo
Fjala ime e fundit "Lamtumire"
Duart mi shtrengo
Edhe nje moment

Tek ajo dritare
Hapat I ndaloj
E me sy mbyllur
Imagjinoj
Dua te te prek
Te jem me ty
Edhe njehere
A mundem dhe njehere

Ti je ajo
Je vetem ti
Ti imazhi I pare ne cdo zgjim
Ti je ajo
Je ajo
Fjala ime e fundit "Lamtumire"
Duart mi shtrengo
Edhe nje moment
Zemren do degjoj
Edhe nese gaboj
Ti pjesen me te bukur le tek une
Jo nuk do ndaloj
Se te ndiej Une ty
Kaq shume
Une te kerkoj
Ti pjesen me te bukur le tek Une
Nuk do ndaloj
Nuk do ndalojPublikimi: 02/10/2017
Festivali: Kënga Magjike 2017
Muzika: Endrit Shani
Teksti: Pandi Laço


Komente 0


Andi Xhakola - Fjala E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjala E Fundit".
3. Video është e këngës "Fjala E Fundit", por nuk këndohet nga Andi Xhakola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.