Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andin Randobrava - Me Kujtohet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ma dhe ti fjalëm at natë duke buzëqeshë
Më the e imja Për jetë do të jesh
Ty të shtrëngova t`putha si asnjëherë
Thash jam i joti përgjithmonë më merr

Ref:
Më kujtohet kur u deshtëm si fëemij
Le ta dinë të gjithë sonte për ty po pi
Athu ku ke ikur e tash ku je ti
Sonte kjo raki mua me bën shoqëri

Veq me një puthje të dashurova ty
Dua të flej por skam gjumë në sy
Ma dhe ti fjalën at natë duke buzëqeshë
Më the e imja per jetë do të jesh

Ref:
Më kujtohet kur u deshtëm si fëemij
Le ta dinë të gjithë sonte për ty po pi
Athu ku ke ikur e tash ku je ti
Sonte kjo raki mua me bën shoqëri


Ky tekst u dërgua nga Andin RandobravaAndin Randobrava
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/03/2014


Andin Randobrava - Me Kujtohet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Kujtohet".
3. Video është e këngës "Me Kujtohet", por nuk këndohet nga Andin Randobrava.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andin Randobrava:


Komente 0