Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andin Randobrava - Mos Me Le Vet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti mban inat edhe nuk dorzohesh

Por ne mbremje nga loti yt tradhtohesh

Por neser thu ne ander jam kan
e
ne mbremja prap loti yt dot qan

Ref:2x

Mos me le vet sonte mos me le vet

Eja puthma ballin se te du perjett
Mos me le vet sonte mos me le vet
Zemra njeher foli jam i yti krejt
Mos me le vet ...

Pse tash sme flet edhe pse me don

Athu e mallkoi dikush dashurin tone

Dielli ndalet kur 2 dy zemra ndahen

Sikur lulet ashtu edhe shpirti thahet

Ref:2x


Mos me le vet sonte mos me le vet

Eja puthma ballin se te du perjett

Mos me le vet sonte ti mos me le vet

Zemra njeher foli jam i yti krejt
Ti Mos me le veeeeeet Ejaa Puthmaa Ballin
Mooss me lee Veet.. Moss me le veet TLutna Zemer


Ky tekst u dërgua nga  Br3AcKeR

Andin Randobrava - Mos Me Le Vet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Le Vet".
3. Video është e këngës "Mos Me Le Vet", por nuk këndohet nga Andin Randobrava.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andin Randobrava:


Komente 0