Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andin Randobrava - Seniorita (Feat. Eli)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Andin Randobrava:
Lej Lej Lejjjj Senjorita Ta Ta Senjiorita Ta Ta Lej Lej Lejjjj Senjorita Ta Ta

Je E Bukur Je Seksita Senjorita Ta Ta
Senjorita Shum E Lyp Un Du
Me Hy Ne Tripa Je Si Zemer Un Ty Tkam Lockita. Se Une Du Du Du
Du Me Shiju Trupin Tend Tend Tend
Kete Nate Me Mu. Se Une Du Du Du
Du Me Shiju Trupin Tend Tend Tend
Kete Nat Me Mu

Ref.:
Zemra Jem Zemra Jem Zemra Jem
Vec Per Ty Un Po E Kendoj Ket
Refren. Zemra Jem Zemra Jem Zemra Jem
Vec Me Ty Po Me Kenaqet Shpirti Jem
. Zemra Jem Zemra Jem Zemra Jem
Vec Per Ty JU Po E Kendoj Ket Refren. Zemra Jem Zemra Jem Zemra Jem Vec Me Ty Po Me Knaqet
Shpirti Jem

ELI:
Hej mamita Hej Cikita Meksitaka
Senjorita Hej Hej Hala po Shijena
Hej Hej Me Mua Po Kqyram Hajde Dhe Hajde Dhe Pak Se Jam Rrit Ma Shum Hajde Dhe Pak Ti Spo Don
Kesh Ti Po Don Nji Si Une Ti Spo Don Nji Tjeter Po Don Vetm Nji Si Une
Hej Latina Sinjorita Cokollada I Eger Si kida Ti Je Bukuri Shum Elegante Je Shum Sfaji MU Duke Sinjorante

Andin Randobrava:
Je E Bukur Je Ti Je Seksita Senjorita
Ta Ta Senjorita Shum E Lyp Un
Du Mei Hy Ne Tripa Je Si Zemer Un Ty Tkam Lockita. Se Une Du Du Du
Du Me Shiju Trupin Tend Tend Tend kete Nate Me Mu. Se Une Du Du Du
Du Me Shiju Trupin Tend Tend Tend kete Nate Me MU

Ref. Andin Randobrava:
Zemra Jem Zemra Jem Zemra Jem
Vec Me Ty Un Per Ty Po E Kendoj Ket Refren. Zemra Jem Zemra Jem Zemra Jem Vec Me Ty Po Me Kenaqet Shpirti Jem.
Zemra Jem Zemra Jem Zemra Jem
Vec Per Ty Un Po E Kendoj Ket
Refren. Zemra Jem Zemra Jem Zemra Jem Vec Me Ty Po Me Kenaqen Shpirti Jem

Zemra Jem Zemra Jem Zemra Jem
Vec Per Ty Un Po E Kendoj Ket

Refren.
Zemra Jem Zemra Jem Zemra Jem Vec Me Ty Po me Kenaqet Shpirti Jem


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaAndin Randobrava
Featuring: Eli (Elvis Skeraj)
Publikimi: 24/06/2021
Muzika: Andin Randobrava
Teksti: Eli (Elvis Skeraj) & Andin Randobrava
Studio: Andin Randobrava
Video Produksioni: Lens Production & D Max ProductionAndin Randobrava - Seniorita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Seniorita".
3. Video është e këngës "Seniorita", por nuk këndohet nga Andin Randobrava.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andin Randobrava:


Komente 0