A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Andos - Veri Dhe Jug


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/05/2014

2014-05-09T19:38:25

Pjesëmarrëse në

SVFM 2014
O moj ti me sytë e zi
Që ke flokun porsi ar
Se po s'erdhe unë do të vij

O moj to me sytë e zi
Që ke buzën si qershi
Se po s'erdhe unë do të vijj

Ref.:
Dridhe hidhe shaminë më lezet
Si një zane e bukur po më vjen
E bukur është vallja
Kur kërcen sorkadhja

Dridhe hidhe shaminë më lezet
Si një zane e bukur po më vjen
E bukur është vallja
Kur kërcen sorkadhja

O moj to me sytë e zi
Me vështrimet si rrufe
Se po s'e dhe unë do të vij

O moj ti me sytë e zi
Që ke buzën si qershi
Se po s'erdhe unë do të vij

Ref.:
Dridhe hidhe shaminë më lezet
Si një zane e bukur po më vjen
E bukur është vallja
Kur kërcen sorkadhja

Dridhe hidhe shaminë më lezet
Si një zane e bukur po më vjen
E bukur është vallja
Kur kërcen sorkadhja

Dridhe hidhe shaminë më lezet
Si një zane e bukur po më vjen
E bukur është vallja
Kur kërcen sorkadhja

Dridhe hidhe shaminë më lezet
Si një zane e bukur po më vjen
E bukur është vallja
Kur kërcen sorkadhja

O moj ti me sytë e zi
Me vështrimet si rrufe
Se po s'erdhe unë do të vij


Ky tekst u dërgua nga Valentin MehmetiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019