Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andrra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16
  • Emri i Vërtetë:
  • Fatime Kosumi
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Andrra është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 2 Janar 2017, Andrra publikon videoklipin "Kalle Llamen". Në vitin 2017, Andrra publikon albumin "Palinë Ep". Më datë 15 Maj 2017, Andrra publikon videoklipin "Palinë". Më datë 7 Nëntor 2018, Andrra publikon videoklipin "Moj Nano"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Faqja

Zyrtare

Komente

Asnjë KomentPalinë Ep (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albuneta Topalli

Ari Blue

Besarta Krasniqi

Luar

Blerina Osaj

Kristine Elezaj

Viki

Onanta Spahiu

Anisa Dervina

Samanta

Tags: Andrra, Fatime Kosumi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet