Andrra
Andrra
Andrra
  • Emri i Vërtetë:
  • Fatime Kosumi:
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani Gjermani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Andrra është këngëtare e njohur. Më datë 2 Janar 2017, Andrra publikon videoklipin "Kalle Llamen".

Në vitin 2017, Andrra publikon albumin "Palinë Ep".

Më datë 15 Maj 2017, Andrra publikon videoklipin "Palinë".

Më datë 7 Nëntor 2018, Andrra publikon videoklipin "Moj Nano".

Më datë 4 Mars 2022, Andrra publikon videoklipin "Kah Trokani".

Në vitin 2022, Andrra publikon albumin "Maleve".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0