Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Anduena Tahiri - Djale Mos Luaj Me Mua (Unikat)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Teksti:

Avni Qahili

Komente

Asnjë Koment

25/12/2005

2005-12-25T13:39:42+00:00Ti je bre djal i mir
dhi i embel ska ku shkon
ti si nuk ke meshir
kur e din se zemra ime te don

Ne bot me keq nuk ka
kur te thon se si te la ai djal
ska me keq ku e qon
se kur zemra ty te vlon
me mall

Ref: Mendjen ty ta ka marr ajo qik
pran dhe nga un ti po ik
shtitesh se je tip shum unikat
po ta marr inat

Ti nuk je djal fisnik
sepse shum me ke lendu
ti jeten ma ke fik e po don me tej me jetu

Ne bot me keq nuk ka
kur te thon se si te la ai djal
ska me keq ku e qon
se kur zemra ty te vlon
me mall

Ref: Mendjen ty ta ka marr ajo qik
pran dhe nga un ti po ik
shtitesh se je tip shum unikat
po ta marr inat


Ky tekst u dërgua nga  Lindda
Më Shumë Këngë Nga Anduena Tahiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet