Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Anduena Tahiri - Ik Tani  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/10/2007

2007-10-25T13:39:42+00:00oooooooooooo

( 2x ) ti ik tani jo nnuk vlesh te jesh me mua
ti ik tani tek ktu ka mbaruar
ti ik tani nuk besoj n'fjal e tuua
ti ik tani te degjova fjal e tua
ti ik dhe mos u kthee ka mbaruar t'lutem le me qesh jo ste dua

( 2x ) Vaxhdo rrugen tii kot e mos u kthe lulet bushken zemer por nuk ke kujdes

ooouuu oouuu ooouuu oooouuuuu !


Ky tekst u dërgua nga  linda
Më Shumë Këngë Nga Anduena Tahiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet