A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Anduena Tahiri - Si Në Endërr


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/06/2010

2010-06-20T07:54:57

Zemra u nda në mes me kufi
Mu më ra të jetoj pa ty ..
n`Largësi unë të mallkoj
Pa ty jo nuk rrojj ..
Zemër fol a mund të jetohet me zor
Zemër thuj se pa të unë hiq nuk muj
E shumë po vuj po vuj po vuj ..
Zemmër Thujj..

Reff: 2x
Eja në ëndërr vet sonte unë lutem
Se në ëndërr s`ka kufi .
Le të bashkohet një zemër e ndarë
Se gjysëm zemër s`ka fuqi .

Jeta pa ty është vetëm zi
S`kam ku të hjek mërzi .
Veq kot na ndajnë nëpër botë ..
kufiijt s`kalohen dot .
Zemër fol a mund të jetohet me zor
Zemër thuj se pa të unë hiq nuk muj
E shumë po vuj po vuj po vuj ..
Zemmër Thujj..

Reff: 3x
Eja në ëndërr vet sonte unë lutem
Se në ëndërr s`ka kufi .
Le të bashkohet një zemër e ndarë
Se gjysëm zemër s`ka fuqi .


Lyrics submited by  Linn`a
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019