Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anduena Tahiri - Shume Me Ke Lendue  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

28/03/2012

2012-03-28T12:50:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shume Me Ke Lendue" kënduar nga Anduena Tahiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anduena Tahiri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Anduena Tahiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet