Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Anduena Tahiri - Vdes E Nuk Pranoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/06/2015

2015-06-01T17:00:02+00:00

Muzika:

Bini Nebihu

Teksti:

Kreshnik Avdiu

Video Produksioni:

BUG ProductionKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vdes E Nuk Pranoj" kënduar nga Anduena Tahiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anduena Tahiri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Anduena Tahiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet