Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anesa Bunjaku - Gjynah Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mall zemra po Ndjen Pse ti nuk po vjeen
Pyetjet pa pergjigje po mi leen..
Ma mir është me m’Vra se kështu me ma baa..
Plaga që e hapee ilaq skaaa..
...

2x Gjynah me ndaa
Gjynah mos me u paa..
Gjynah kjo dashni e madhee
Me mbaru me ndarjee..
...
Joo zemra s’harron ndarjen spranoon
Edhe pse ma nuk te takoon
Ma miir me m’vra se qdo dit me paa
Plaga pa Takiim ilaq skaaa..

2xGjynah me ndaa
Gjynah mos me u paa..
Gjynah kjo dashni e madhee
Me mbaru me ndarjee..
...
...
2xGjynah me ndaa
Gjynah mos me u paa..
Gjynah kjo dashni e madhee
Me mbaru me ndarjee..
Cover: Bajram Dobra - Gjynah
Anesa Bunjaku
Publikimi: 25/06/2021
Muzika: Fatmir Muja
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: MProduction


Anesa Bunjaku - Gjynah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjynah".
3. Video është e këngës "Gjynah", por nuk këndohet nga Anesa Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0