A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Anestezioni - Gunshot  (Feat. Stresi)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  25

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/08/2018

2018-08-15T17:00:08

Featuring

Stresi

Lyrics:

Anestezioni

Lyrics:

Stresi


STRESI#
pesh e leht fjal e ran
gun shot per teton

gun shot gun shot
je pusi boy ene jam hedshot
nuk boj kot vi aty t
qa jan rrepera tan

im haj im chillin
mos e mguc mu se tvi tkillin
e se she ma dillin
se per kta ku*** jo nuk kam filling

me ak 2 karrikator ndor tboj horr
sidomos kur jam i mushm bor
edhe vi ta baj me dor
bed boyz for life 32 ti lan ndor

REFREN#
ju krejt e dini se si ne ska asnjo
gun shotshkojn edhe per kto
biri krejt njo ka njo
biri biri krejt nja ka nja

gunshot
gunshot

kta jon ka folin po kurrgja spo thojn
pse se mshelni jeni ba krejt monoton
pesh e leht fjal e ron
gun shot per tetan
#2

ANESTEZION#
boy boy boy boy am the best
ta baj me gisht edhe kerka se nves
kur hi me kry pun kerka nuk e ves
aj em modest edhe hhhheeecc
se ndella kam shok mili milimetra
tu ba gjith kilometra
kini goj skini vepra
bed boy for llajf tfaket jeta
tu i ba punt e fella
bama me dor si pi burgu mandella
don po don na she me sangjera
tu ba punt e pista tu thy shum barrjera
ti artist vec i her thup karrjera pi della
ktej ta fusin pi kerra
kallxoj shokve kallxoj krejt haverave
gunshot
knej ta fusin pi kerra

SRESI#
kta jon ka folin po kurrgja spo thojn
pse se mshelni jeni ba krejt marre ton
pesh e leht fjal e ron
gun shot per tetan
#2


Lyrics submited by Apocalyptic Boyzze-Cards (1)

U krijua nga Kevi 2018-09-07 13:24:30
Gunshot, gunshot
Je pussy boy,
ene jam headshot
Nuk boj kot, vi aty
Qa jan reperat tan

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019