Më mbaj mend (për 1 muaj)

Angel (Alma)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Angel (Alma) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2004, Angel merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Me Duhet Te Shkoj". Në Prill 2005, Angel merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Te Ndjej". Në Prill 2006, Angel merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Mos Ma Merr Dashurine". Në Maj 2008, Angel merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "E Heshtur"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Taunita

Lea Papa

Rexhina Doçi

Neshi Cakolli

Brikey

Katrin

Dea Çobo

Eliza Markiq

Pashke

Arjanita Shala

Tags: Angel, Alma


Komente mbi këtë artist