Më mbaj mend (për 1 muaj)

Angel - E Heshtur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


e heshtur jam dhe per ty mendoj
plaget e kohes nuk mund ti sheroj
pres me dite e pres me nate
po kurr s'erdhe se pata at fat.

tash jam vetem dhe mendoj
gjithmon ty te kujtoj dhe kurr ste harroj

kujtoj kohet qe te dashurova
Kujtoj castin kur te perqafova
kujtoj kohen qe ty te harrova


Ky tekst u dërgua nga ana


Publikimi: 02/04/2008
Festivali: Top Fest 5Më Shumë Këngë Nga Angel (Alma):


Komente mbi këtë këngëAngel - E Heshtur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Heshtur".
3. Video është e këngës "E Heshtur", por nuk këndohet nga Angel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.