Më mbaj mend (për 1 muaj)


Angel - Me Duhet Te Shkoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Orkestrimi:

Alban Male

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1

Komente

Asnjë Koment

24/05/2004

2004-05-23T23:00:00+00:00duhet te harroj me duhet te shkooj
se veten time dua ta lendoj
ti ke vjedhur nje tjeter dashuri
se ndjenjen e zjarrte kushdo e di

2x nese ti mendon qe je me mua duhet te harrosh dhe une do te dua


Ky tekst u dërgua nga L0r3n7
Më Shumë Këngë Nga Angel (Alma):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet