Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ani Çuedari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Ani Çuedari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Në Prill 2006, Ani merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Nuk Mund". Në Nëntor 2006, Ani Çuedari merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Mesuar Me Ty". Në Nëntor 2007, Ani Çuedari merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "S'te Ndiej". Në Dhjetor 2007, Ani Çuedari & Mateus Frroku marrin pjesë në Festivali i 46-të në RTSH me këngën "Testament Dashurie". Në Nëntor 2008, Ani Çuedari merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Loti I Gj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Orgesa Zaimi

Elinara Shehu

Flaka Krelani

Semi Jaupaj

Xhejn Kumrija (JANEX)

Olimpia Smajlaj

Albina Kelmendi

Tina Shkodra

Liridona Sinani (Dona)

Yllka Berisha

Tags: Ani Cuedari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet