A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ani Çuedari
Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  8
Music genres: Pop Pop-Rock

Ani Çuedari is a popular singer. Në Prill 2006, Ani merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Nuk Mund".

Në Nëntor 2006, Ani Çuedari merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Mesuar Me Ty".

Në Nëntor 2007, Ani Çuedari merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "S'te Ndiej".

Në Dhjetor 2007, Ani Çuedari & Mateus Frroku marrin pjesë në Festivali i 46-të në RTSH me këngën "Testament Dashurie".

Në Nëntor 2008, Ani Çuedari merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Loti I Gjelber".

Në Maj 2009, Ani Çuedari merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Rijam".

Në Dhjetor 2012, Ani Çuedari merr pjesë në Festivali i 51-të në RTSH me këngën "Me Ler Nje Enderr".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »


More news about Ani Çuedari »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019