Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ani Çuedari - Mendo Pozitiv
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mendo Pozitiv".
3. Video është e këngës "Mendo Pozitiv", por nuk këndohet nga Ani Çuedari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ani Çuedari - Mendo Pozitiv  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/02/2010

2010-02-18T12:58:40+00:00Nuk mund te flas, nuk mund te luaj
Nuk mund te ndiej me si me pare
Nuk mund te them dot lamtumire
Nuk mundem te harroj
Era e ngrohte eshte nje mrekulli
Me ben te mendoj
Se pa ty nuk mund te ekzistoje

REF 2x
Ti nuk me meriton
Ndoshta nuk e kupton
Cdo gje do te ndryshoje
Thuaj nje fjale te mire
Do ndihesh me i lire
Nuk eshte e veshtire

Nuk mund te them dot lamtumire
Nuk mundem te harroj
Era e ngrohte eshte nje mrekulli
Me ben te mendoj
Se pa ty nuk mund te ekzistoje

REF 2x
Ti nuk me meriton
Ndoshta nuk e kupton
Cdo gje do te ndryshoje
Thuaj nje fjale te mire
Do ndihesh me i lire
Nuk eshte e veshtire


Më Shumë Këngë Nga Ani Çuedari:


Komente mbi këtë këngë