A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Ani Çuedari - Te Dua


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/10/2008

2008-10-25T08:39:28

Nje mengjes me vese
Troket plot shprese
Imazhi yt i lene ne harrese
Sa nete kane kaluar
Sa dite kan shkuar
Sa muaj i humbur i turbulluar

REF 2x
Te dua dhe ti je vec per mua
Ty zemer te marr hua
Nga castet qe ne i kemi kaluar
Dua, ti jep nje shenje per mua
Plot mall te pres me shprese
Por s’dukesh dhe jane vetem harrese

Mengjesin kaloj pa ty
Plot pamje ndrij
Nga koha me shi qe vajton per ty
Dhe, darka po vjen
E zymte me perpin
Se ty s’te kam prane dhe jam vetem

REF 2x
Te dua dhe ti je vec per mua
Ty zemer te marr hua
Nga castet qe ne i kemi kaluar
Dua, ti jep nje shenje per mua
Plot mall te pres me shprese
Por s’dukesh dhe jane vetem harrese

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019