Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ani Çuedari - Me Ler Nje Enderr


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/12/2012

2012-12-20T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 51-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Ler Nje Enderr" kënduar nga Ani Çuedari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ani Çuedari: