Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ani - Nuk Mund  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Mund" kënduar nga Ani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Jeton Kuqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

edhe pse qdo nat un veq per ty mendoj
edhe pse gjith jeten me lot do ta kaloj
edhe pse kjo zemer ende per ty rrah
ndoshta ende te dua por ti sme don ma

nuk mund te jetoj ,nuk mund te vdes....Më Shumë Këngë Nga Ani Çuedari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet