Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ani Dhe Ana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Ani Dhe Ana është një duo artistësh. Në Prill 2006, Ani Dhe Ana marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Stop". Në Maj 2008, Ani Dhe Ana marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Me Bezdis"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mirela Dhe Driloni

Gimi Dhe Gazi

Etleva Dhe Era

Leonida Dhe Ajla

Motrat Beqiri

Majk N Sam

Soni N Nice

Era Dhe Elvira

Eranda & Hana Haskaj

Vëllezërit Meziu

Tags: Ani Dhe Ana, Ani & Ana


Komente mbi këtë artist