A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anila Hoxha Gjermeni

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  13
BIOGRAFIA: Anila Hoxha Gjermeni is a popular singer of Modern Traditional music. Më datë 15 Tetor 2012, Anila Hoxha Gjermeni publikon videoklipin "Malli Pertej Detit"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Drita Jetishi - Sahiti

Elmaze Jashari

Lumnije Krasniqi

Antigona Hoxha

Tereza Pecani

Arjeta Sejdiu

Marjana Hila

Bardha Dernogllava

Hanumshahe Morina

Nesa Omaj


Tags: Anila Hoxha Gjermeni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019