Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anila Mimani - Me Inat Po Shkon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Inat Po Shkon".
3. Video është e këngës "Me Inat Po Shkon", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anila Mimani - Me Inat Po Shkon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"Buqete Kengesh '06"

Këngë e albumit:

"Dashuri Cigane"

Këngë e albumit:

"Baby"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00pse ti mu largove
dhe per mua nuk mendove
pse ti mu largove
dhe per mua nuk mendove
aspak per mua nuk mendove
dashurin time e harove
aspak per mua nuk mendove
dashurin time e harove

do te qaj ne vetmi
se pa ty smund te rri
do te qaj ne vetmi
se pa ty smund te rri

bej te fle gjumi sme ze
po me pyesin se cfare ke
bej te fle gjumi sme ze
po me pyesin se cfare ke

dhe detyrohem te tregoj
per djalin qe mu me haroj
dhe detyrohem te tregoj
per djalin qe mu me haroj

do te qaj ne vetmi
se pa ty smund te ri
do te qaj ne vetmi
se pa ty smund te ri

vishesh bukur si ty ska
je e mire ne ne gjith sevda
por me naze ledhatime
nuk e ndron dot mendjen time

aaaaa sa m'nervozon ooooooo
me inat pse shkon

ti moj xhane je fajtore
se per mua smendon fare
tjeter ben e tjeter thua
u lodha me nazet e tua

aaaaa sa m'nervozon ooooooo
me inat pse shkon

do te qaj ne vetmi
se pa ty smund te ri


Ky tekst u dërgua nga leonard
Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet