Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Anila Mimani - Ma Ka Thene Horoskopi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Kolazh 2005 Vol.1"

Këngë e albumit:

"Vajza E Mamit"
Dashuria po merr fund
kur martoesh mir e di
ti me thua shum te dua
por mos me lodh me xhelozine

ma ka then dhe horoskopi
kujdes burri po ta dredh
po me hiken mendja fare
nuk e di se si tja mbledh
(refx2)

ti ne klube kafe pin
une gjithe diten ne shtepi
zemra ime shpirt e xhan
di dhe une te pi duhan
(refx2)

ti ankohesh dhe me thua
se nuk paske fare faj
une shikoj rrobat e tua
ja dhe floku i asaj

ma ka then dhe horoskopi
kujdes burri po ta dredh
po me hiken mendja fare
nuk e di se si tja mbledh
(refx2)

ti ne klube kafe pin
une gjithe diten ne shtepi
zemra ime shpirt e xhan
di dhe une te pi duhan
(refx4)


Ky tekst u dërgua nga Kristiela
Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet