Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Mimani - Vetem Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10

te dua ty per asnje tjeter nuk dua t'ja di te dua ty vetem ti me fal dashurin , te dua ty per asnje
tjeter nuk dua t'ja di te dua
tyy..... ti dhe vetem ty.

kur te kam pran eshte mrekulli
s'di se ku jam s'di se ku rri
ti me ben tjeter njeri tiii.........
dhe vetem ti

dikur thoje sa shum te dua shpesh her une e kujtoj
e di nuk ishte loj tani fjalet nuk kan vler nje gjë vec te kerkoj rri edhe ket her

ref;
te dua ty per asnje tjeter nuk dua t'ja di te dua ty vetem ti me fal dashurin te dua ty per asnje tjeter nuk dua t'ja di te dua
tyyyy........ ty dhe vetem ty.

rri me mua këtë nat se 1000 puthje do ti jap zgjuar deri ne agim te me thuash tiii.....
je shpirti im dikur thoje sa shum te dua je ylli ku besoj je fati qe
kerkoj tani fjalet nuk kan vler
nje gje vec te kerkoj rri edhe ket
her

ref; x3
te dua ty per asnje tjeter nuk dua t'ja di te dua ty vetem ti me fal dashurin te dua ty per asnje tjeter nuk dua t'ja di te dua tyy...
ty dhe vetem ty...!


Ky tekst u dërgua nga amire

Anila Mimani - Vetem Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ty".
3. Video është e këngës "Vetem Ty", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:


Komente 0