Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anila Mimani - Baby Zemer Shpirt E Xhan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baby Zemer Shpirt E Xhan".
3. Video është e këngës "Baby Zemer Shpirt E Xhan", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anila Mimani - Baby Zemer Shpirt E Xhan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

10/04/2009

2009-04-10T14:14:05+00:00ref:baby zemer shpirt e xhan
mos luaj aman,se pa ty nuk mund te rri vetem ty te kam(2x)

pyes veten kush ka faj
dit e nat pre ty po qaj
vec tek ty mendja me rri
dhe ti mir e di..

ref:baby zemer shpirt e xhan
mos luaj aman,se pa ty nuk
mund te rri vetem ty te kam(2x)

pyes veten kush ka faj
dit e nat per ty po qaj
vec tek ty mendja me rri
dhe ti mir e di..

ref:baby zemer shpirt e xhan
mos luaj aman,se pa ty nuk mund te rri vetem ty te kam(2x)


Ky tekst u dërgua nga Romina
Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet