Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Mimani - Per Nje Gabim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Zemer ti sikur ta dije
se te desha shume....
Asnjehere nuk do me lije'
Neteve pa gjume....
Se papritur vjen nje dite, ndodh keshtu ne jete,
I humbasim dashurite zemra-zemren vret....

Ref:
Eja zemra ime mos vono,
Qe te me thuash se me do
Do te te press, do te te press...
Sa te te puth e le te vdes!

Eja te me thuash vec nje fjale,
E qe te gjitha do ti fal!
Se nuk ia vlen per nje gabim,
Qe ta humbasim dashurine.

Me pelqejne fjalet e tua ,
Por s'iu kam besim.
Trembem te te them te dua,
Se mos bej ganim
Trembem se ne krahet e tuaja,
Nje loder do jem ...
Nisem te te them te dua,
Por prap nuk ta them.

Ref:
Eja zemra ime ..................

Eja te me thuash ..............Nuk kemi video për këtë këngë.


Anila Mimani
Publikimi: 01/12/2005
Teksti: Armand Trebicka
Orkestrimi: Adrian Hila


Anila Mimani - Per Nje Gabim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Nje Gabim".
3. Video është e këngës "Per Nje Gabim", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:


Komente 0