Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Mimani - U Bo Cuni Arapci  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Kenge Popollore Te Shqiperise Se Mesme"

Komente

Asnjë Koment

30/04/2009

2009-04-30T08:49:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "U Bo Cuni Arapci" kënduar nga Anila Mimani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anila Mimani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet