Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Anila Mimani - Ne Syte E Tu Jo S'te Harroj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Digjesh Zjarr"
U be shum koh ste kam par
nuk e di se ku je ti
dikush me tha
se ne zemer ke nje tjeter dashuri
por un nuk mundem pas teje
nje tjeter te mendoj
dhimbje ne shpirt smundem ta sheroj

Cdo gje do beja ty nga mendja te largoj
gjithqka ke qen per mua
e si mund tet harroj
se dyert e zemres sime
i mbylla per te tjere
ende ne shpirt dhembje per ty ndjej

te me jet pak vetem pak
gjith kjo ndarje ky trishtim
as sikur neser dikush tjeter
te jet aj qe ske qen ti
por un nuk mundem pas teje
nje tjeter te mendoj
dhimbjen ne shpirt
nuk mundem ta sheroj

Cdo gje do beja ty nga mendja te largoj
gjithqka ke qen per mua
e si mund tet harroj
se dyert e zemres sime
i mbylla per te tjere
ende ne shpirt dhembje per ty ndjej


Ky tekst u dërgua nga  qendresa
Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet