Official Video

Anila Mimani - Unazen E Gishtit  (Feat. Grupi Kristal)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/07/2014

2014-07-27T14:05:08Per unazen e gishtit o
Marshalla marshalla
Kilometra çun kam bo
Hej valla hej valla

Masen gishtit çuno s'ja kam marre
S'ja kam marre
Nuk e di unaza ka me te ra x2

Ref...x2
Hej marshalla
Per unazen e gishtit o
Ma gezofsh
E m'u trashegofshit o

Te dy bashke besen e kemi dhene
Marshalla marshalla
Dhe unazat kemi dhone
Hej valla hej valla

Per ate babe e per ate none
Per babe e none
Hyzmetin mos me ja bo haram

Ref...x2
Hej marshalla
Per unazen e gishtit o
Ma gezofsh
E m'u trashegofshit o

...

Ref...x2
Hej marshalla
Per unazen e gishtit o
Ma gezofsh
E m'u trashegofshit o


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:

Më Shumë...