Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Mimani - Unazen E Gishtit (Feat. Grupi Kristal)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Per unazen e gishtit o
Marshalla marshalla
Kilometra çun kam bo
Hej valla hej valla

Masen gishtit çuno s'ja kam marre
S'ja kam marre
Nuk e di unaza ka me te ra x2

Ref...x2
Hej marshalla
Per unazen e gishtit o
Ma gezofsh
E m'u trashegofshit o

Te dy bashke besen e kemi dhene
Marshalla marshalla
Dhe unazat kemi dhone
Hej valla hej valla

Per ate babe e per ate none
Per babe e none
Hyzmetin mos me ja bo haram

Ref...x2
Hej marshalla
Per unazen e gishtit o
Ma gezofsh
E m'u trashegofshit o

...

Ref...x2
Hej marshalla
Per unazen e gishtit o
Ma gezofsh
E m'u trashegofshit o


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Anila Mimani - Unazen E Gishtit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unazen E Gishtit".
3. Video është e këngës "Unazen E Gishtit", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:


Komente 0