Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Mimani - Te Du Pa Fjale (Feat. Imbro Manaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Du Pa Fjale" kënduar nga Anila Mimani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 26 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
26

DËRGO TEKSTIN


Featuring: Imbro Manaj
Publikimi: 04/07/2018
Muzika: Alban Arifi
Teksti: Anila Mimani
Orkestrimi: Alban Arifi
Video Produksioni: DArt ChannelMë Shumë Këngë Nga Anila Mimani:


Komente mbi këtë këngëAnila Mimani - Te Du Pa Fjale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Du Pa Fjale".
3. Video është e këngës "Te Du Pa Fjale", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.