Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Mimani - Betohem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mmmmmm hapin ndal
Shpirti pret,
buzën tënde ma fal
Jo si ty s'ka
Një shikim
S'kam nevoj as për fjalë

T'betohen për Zotin
për tokën për qiellin
Jam unë je ti.
T'betohen për yjet
për dritën e diellit
jam unë je ti.

Mmmmm sa pak fjalë
Sa shume mall
Kur ne dy jemi ndar
Jo mos u ndal
Ti më do,
për ty lutem cdo natë.

T'betohen për Zotin
për tokën për qiellin
Jam unë je ti.
T'betohen për yjet
për dritën e diellit
jam unë je ti.


Ky tekst u dërgua nga Colemiar / Arsi CenaAnila Mimani
Publikimi: 27/05/2022
Muzika: Marenglen Boja
Teksti: Anila Mimani
Video Produksioni: ND Film Pro
Model: Ariela Shatku (Mimani)
Hair & Make Up: Rozana Cepele
Styling: Rudina MahmutajAnila Mimani - Betohem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Betohem".
3. Video është e këngës "Betohem", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:


Komente 0