Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Qoku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Anila Qoku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 17 Shkurt 2014, Anila Qoku publikon videoklipin "Akoma Të Pres". Më datë 21 Qershor 2019, Anila Qoku publikon videoklipin "Boma Hallall Nan". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Anila Qoku....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hava Bytyqi

Elfete Sherifi

Arjeta Sejdiu

Tereza Pecani

Bardha Dernogllava

Hanumshahe Morina

Marjana Hila

Shkurte Mustafa

Adriana Asllani

Mimoza Staka

Tags: Anila Qoku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet