A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Anilda Jaupllari - Ne Krahet E Tu


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/10/2010

2010-10-09T17:23:36

Participating in

Top Fest 8


Fjalet i lame nga pas,
nata tretet larg e zbardhon drita,
Dielli i syve tane
ngrohu gjurmet qe i la vetmia.
Tani qe te kam prane
edhe me fort te dua,
jo nuk ka vend trishtimi...
kur zgjohem ne krahet e tua

Dashuria ime, ti me je,
emrin tend e mban cdo stine.
Endrrat, shpresa ime tek ty fle,
dielli ngrohet kur kthehesh ti
Do e ruaj prane kur shkon larg
dashurine qe me fal ti
Do ti pres mengjezet mbushur mall,
se ne krahet e tua une gjej LUMTURINE!!!

PB Productions NYC
Muzika/Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Miksimi: Alfred Popaj/Anilda J
Teksti/Vokali: Anilda Tomorr Jaupllari
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019