Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anisa Bega - Fati Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ASNJE FJALE DHE PENDIM NUK KA EMER FATI IM NDODH QE NDARJA VRET ,ME MASHTRUAN ILUZIONET KAM VEC MALL NE SHPIRTIN TIM ZERI YT ME JEP GEZIM

LARG PREJ SYRIT E PRANE ZEMRES BIJA IME SI VEGIM,ENDRA IME LIND NE LINDJE DHE MBARON NE PERENDIM POPOPOPublikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5


Anisa Bega - Fati Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati Im".
3. Video është e këngës "Fati Im", por nuk këndohet nga Anisa Bega.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0