A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anisa Dervina

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Anisa Dervina is a popular singer of Pop music. Në Dhjetor 2003, Anisa Dervina merr pjesë në Festivali i 42-të në RTSH me këngën "Syte E Zemres". Në vitin 2002, Anisa Dervina merr pjesë në Ethet E Së Premtes 1. Në Prill 2006, Anisa Dervina merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Me Harro". Në Maj 2008, Anisa Dervina merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "As Afer As Larg". Në Maj 2009, Anisa Dervina merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Dikush Nga Dy". Në Qershor 2011, Anisa Dervina merr ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ethet E Së Premtes

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Agertina Muca

Albina Xhons

Blerina Osaj

Fabiola Agalliu

Bruna

Doruntina Qamili (Dina)

Mirsa Laci

Jona Koleci

Antonela Çekixhi

Darla


Tags: Anisa Dervina

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019