Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anisa Grenazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
BIOGRAFIA: Anisa Grenazi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Anisa jeton në Kukës dhe prindërit e saj kanë qenë shtysa më e madhe që Anisa të shkonte për të konkurruar në “The Voice Kids”. Anisa është shoqje e ngushtë me Alisjan (konkurrente e skuadrës Gjoka) si dhe me Danielën, gjysmëfinaliste e edicionit të kaluar. Pasioni i saj është volejbolli dhe e ushtron këtë sport në qytetin e saj. Në Audicionet e Fshehura ajo u paraqit me këngën “Friends” të Marshmallo dhe Anne Marie që bëri të ktheheshin dy nga t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vivian Kokeri

Rigersa Zefi

Aurora Zeka

Luisida Male

Aulona Morina

Tea Memeti

Greta Azizi

Enxhi Kulla

Alina Shku

Alisja Koloshi

Tags: Anisa Grenazi, Anisa G


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet