Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anisa Hysenaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Milot 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 17 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
Anisa Hysenaj është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Anxhela Kanani

Dalina Shehaj

Laureta Durmishi

Mersina Makollari

Suela Sokoli

Xhenisa Memolla

Julijana Nika

Yllka Kastrati

Aurela Uka

Medina Fetai

Tags: Anisa Hysenaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet