A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anisa Smajlaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
BIOGRAFIA: Anisa Smajlaj is a singer of Pop music. Në vitin 2013, Anisa Smajlaj merr pjesë në The Voice Of Albania 3. Në Shtator 2016, Anisa Smajlaj merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Kodi I Dashurise"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Diellza Dedushi

Erza

Marigona Vitia

Lily N

Ervisa

Sarentina Cako

Irida Pojani

Jola

Dea Strica

Ardita Begu


Tags: Anisa Smajlaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019