Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anisa Veseli - Posht Nalt (Freestyle 2021)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Posht Nalt (Freestyle 2021)".
3. Video është e këngës "Posht Nalt (Freestyle 2021)", por nuk këndohet nga Anisa Veseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Anisa Veseli - Posht Nalt (Freestyle 2021) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

15/03/2021

2021-03-15T20:04:08+01:00Posht nalt ekipa online
Rri urt se me mu sta man
Per fam kurr sbona skandal
E ke pa e din mir kurr sko mu nal

Lutu lutu lutu ma mir ko me ta qit
Ty nuk tboj diss bad bi**h u know me

Tu e pru trendin si me magji
When i shot i shot
Kjo osht fo real

Make dat pus** go crazy
Ty nuk tdho respket je lame bre

Gjith ki me kon posht meje
Don me mar kuroren hajde merre!

10

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaMë Shumë Këngë Nga Anisa Veseli:


Komente mbi këtë këngë