Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anisa Veseli - Mos U Nal Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Cdo sen ko me mrri
Qa kom dashtë
Për hejtera mo so t’u m’plas,
They talk about fame
E se din qa oshtë,
Bitch i work hard 24/7

M’kan thon
Mos u dorzo,
E ardhmja o’ bright,
Netët e kqija sdu mi kalu twice,
E ti veq mos u nal...
E ti veq mos u nal...Publikimi: 24/05/2021Më Shumë Këngë Nga Anisa Veseli:


Komente mbi këtë këngëAnisa Veseli - Mos U Nal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Nal".
3. Video është e këngës "Mos U Nal", por nuk këndohet nga Anisa Veseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.