Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Bitri - Çdo Gjё ёshtё E Mundur Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Tё kapa ty unё njё shikim,
Ti po kёrkon nё drejtimin tim,
Pasioni ёshtё krijese e jetёs,
Ti mu afro e di ç`farё pёlqen,
Tё njёjtёn gjё dhe unё e ndjejё…

Pa njohur njёherё nёpёr natё,
Pasioni i bukur qё askush se ndal,
Pёshpёritje dёgjon rreth e qarkё,
Me zemrёn time mos luaj nёpёr natё…

Kёrcejmё nё disko muzika nuk na mbanё,
Afrohu pak nga pak mos u ndal,
Dance ti dance, dance nё çmenduri,
Lёre ndjenjёn tёnde tё jetoj me ty...

Me ritmin e muzikёs,
Ti mё trego ç`farё di,
Zjarri i pasionit,
Po na shkrinё po na bёnё nji…

Pa njohur pranё e pranё kalojmё,
Nё sytё e njerёzve pasionin shikoj,
S`ka vend tё fshihesh, s`ka vend ku tё vesh,
Thuaj ç`farё tё duash, por trupi stё gёnjenё,

Se ky pasioni i bukur na dogji ne tё dy,
Bashkё me ritmin tonё, po ndjejmё njё zjarr tё ri,
Pёshpёrite, pranё me erdhe ti,
Nё se do tё luash lojёn, unё do tё vi...

Me ritmin e muzikёs ti mё trego ç`farё di…


Ky tekst u dërgua nga Arben BitriAnita Bitri
Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Anita Bitri
Teksti: Anita Bitri
Orkestrimi James Avatare
Regjia Luan Nanaj
Kamera Ilir Kasneci
Montazhi Studio “Luna”
Vlorё 2005.Anita Bitri - Çdo Gjё ёshtё E Mundur Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çdo Gjё ёshtё E Mundur Me Ty".
3. Video është e këngës "Çdo Gjё ёshtё E Mundur Me Ty", por nuk këndohet nga Anita Bitri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Bitri:


Komente 0